• osobný tréner martin roháček
  • výživový poradca martin roháček
  • osobny trener Martin rohacek
  • osobny trener Martin rohacek
  • osobny trener a vyzivovy poradca Mgr. Martin Roháček

Mgr. Martin Roháček - PROFIGURE

osobny trener a vyzivovy poradca Mgr. Martin Roháček

Na úvod by som vám chcel odprezentovať môj "príbeh". Ako teenager som na strednej škole študoval IT technológie. Ako teenagera ma to celkom bavilo a videl som v tom finančnú budúcnosť. Avšak pri výbere vysokej školy som musel veľmi zvážiť svoje rozhodnutie a vedel som, že sa musím uberať smerom, ktorý ma bude naozaj baviť a napĺňať. V tej dobe som sa už 3 roky venoval naturálnej kulturistike na rekreačnej úrovni pravidelne. Tento šport som bral tak vážne, že som bol ochotný spraviť takmer všetko. Vtedy som si uvedomil, že práve toto je cesta, ktorou sa chcem uberať. Videl som pred sebou víziu, že chcem pomáhať ľuďom zlepšovať ich postavu, plniť im sny v oblasti športu a fyzického vzhľadu, zlepšovať zdravotný stav a životný štýl.

Preto som sa rozhodol dosiahnuť najvyššie možné vzdelanie v oblasti športu v našej republike. Popri štúdiu som vo vlastnom záujme čítal veľa odbornej literatúry z oblasti športu a výživy, nakoľko som vedel, že pokiaľ chcem byť ozajstným odborníkom, škola mi na to stačiť nebude. Od druhého ročníka som sa zamestnal ako osobný tréner v jednom z bratislavských fitnesscentier. Odvtedy so mnou spolupracovalo viac ako stovka spokojných klientov a odtrénoval som viac ako 5000 tréningov. Momentálne pôsobím v Bratislave a okolí ako osobný tréner a výživový poradca. Táto kombinácia osobného trénera a výživového poradcu v jednej osobe je úžasná z hľadiska výsledného efektu.

Ďalšou mojou víziou je posunúť fitness a výživové poradenstvo na Slovensku o ďalší krok vpred a neustále obohacovať našu spoločnosť. Naďalej poskytovať ľuďom kvalitné informácie z oblasti fitness tréningu a výživy, poskytovať kvalitné služby, čím docieliť, aby sa stále viac a viac ľudí staralo o svoje telo a o svoje zdravie.