Odporúčania

I really enjoy the training with Martin. From the first day he was supporting me and teaches me a lot in small steps. As I now know bodybuilding / fitness is a science. We started with “simple” technics and a diet to get me in a better physical condition. Depending on my performance and skills we increased step by step to more complex and difficult exercises. Even after 2 ½ years I can learn from him.

That what I really like on Martin is that you can discuss with him about all the things like bodybuilding, supplements, diets and so on. You can have your own ideas and he explain you what is good and what is not so good or what makes at the moment no sense. Also he asks on regular basics if you are satisfied with the training and if you like it. That means that you work as a team! Sometimes he had to slow me down because I was too motivated what was also important.” ”

Andreas Schrollenberger  

Martin je jeden veľký profesionál, ktorý mi počas tréningov dal málokedy vydýchnuť. Vie odhadnúť, čo človek dokáže zvládnuť a taktiež ho vie počas tréningov vyhecovať k výkonom, aké by sám človek od seba nikdy nečakal. Tréningy má vždy dopredu naplánované, takže sa nemôže stať, že by sa človek počas tréningu nudil, alebo že by sa mu zdali cvičenia málo zaujímavé.

Má prehľad v novinkách v oblasti typov a druhov cvičení, a tie aplikuje pri osobných tréningoch. Tréningy s Martinom mi veľmi vyhovovali, nakoľko ma vedel vždy aj povzbudiť a dodať mi energiu a rady. V Martinovi sa spája profesionalita, množstvo vedomostí aj v oblasti výživy a na druhej strane taktiež priateľskosť.”Daniela Siklienková  

„S Maťom sa mi cvičí veľmi fajn. Vyhovuje mi, že tréningy sú nápadité a zakaždým iné. Často spolu preberáme aj veci okolo stravovania a tak to vlastne nie je len o cvičení ale komplexnom „poradenstve“. A celkom príjemne ma prekvapilo, že si Maťo výsledky niektorých cvičení eviduje a pri ich opakovaniach mi vie zakaždým povedať v čom všetkom som sa zlepšila. Vzhľadom na Maťov prístup mám pocit, že mu na výsledkoch jeho „zverencov“ záleží.”


Andrea Jakubócyová  

Martin‘s characteristics are his professionalism, his pedagogy and his objective driven approach. Moreover his personality and his “friendly” behavior bring an additional value to his competences. The whole process of our cooperation is very good. There is a perfect listening and understanding of the needs, a right definition and adaptation of the program and an assessment of results with an optimization if required. More there is no monotony or routine and it’s always a pleasure (and a challenge!) to come at Espria have a training with Martin ”

Eric Maintenay  

Co treba urobiť pre dosiahnutie výsledku ?

"Pre dosiahnutie rýchlych, úžasných a udržateľných výsledkov je potrebné spojiť správny tréning a správne stravovanie rešpektujúce dosiahnutie stanoveného cieľa. Preto som sa rozhodol stať sa odborníkom pre obe oblasti, nakoľko sú veľmi úzko prepojené s hlavným cieľom.“

Určite sami poznáte ľudí, ktorí makajú vo fitku 5 a viackrát týždenne a nedosahujú také úžasné výsledky ako tí, ktorí navštevujú fitko 3krát týždenne a riadia si svoje stravovanie z hľadiska dosiahnutia požadovaného cieľa. A prečo? Jednoduché vysvetlenie. Tréning nás ovplyvňuje len tak často, ako často ho aplikujem, avšak výživa nás ovplyvňuje 24 hodín denne. Preto ľudia, ktorí so mnou spolupracujú v oblasti športu majú rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky.